16122021 MORENOVA FB LEKARZE OK (1)

Poznaj nasz zespół

30_www
Prof. dr hab. n. med.

Magdalena Trzeciak

Dermatologia

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz alergologii.

 

Wieloletni pracownik Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Profesor Uczelni. Doświadczenie zawodowe wzbogaciła stażem zagranicznym w Klinice Dermatologii i Alergologii Uniwersytetu Ludwiga- Maximiliana w Monachium w Niemczech. 

 

W 2009 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, a w 2017 tytuł doktora habilitowanego. Autorka rozdziałów w książkach i licznych publikacji w dziedzinie dermatologii i alergologii. Współautorka polskich i Miedzynarodowych konsensusów terapeutycznych z zakresu atopowego zapalenia skóry i pokrzywki. Nagrodzona kilkunastoma nagrodami naukowymi, dydaktycznymi, stypendiami European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz American Academy of Dermatology (AAD). Aktywny członek krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, European Task Force on Atopic Dermatitis (ETFAD). W 2018 r. powołana do Zarządu International Society of Atopic Dermatitis (ISAD). Bierze czynny udział jako wykładowca i uczestnik krajowych konferencji naukowo-szkoleniowych oraz międzynarodowych kongresów dermatologii i alergologii.

 

W Morenovej Klinice prof. dr hab. n. med. Magdalena Trzeciak (www.magdalenatrzeciak.pl) konsultuje  dorosłych i dzieci z problemami i chorobami skóry. Oferujemy szeroki zakres usług i procedur w interdyscyplinarnym Zespole Kliniki.

Magdalena Trzeciak - ZnanyLekarz.pl

Adres:

Stanisława Lema 2

80-126 Gdańsk

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 20:00

Rejestracja:

+48 695 556 666

+48 695 666 006

rejestracja@morenovaklinika.pl

Dojazd do Morenovej Kliniki

tramwaj 10, 12 oraz autobus 227, 262